Lampa sufitowa Q-PIATO Paul Neuhaus 8007-70
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Kolor dominujący | Wielokolorowy |
| Materiał | Metal |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 5100Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 40W |
| Wysokość (cm) | 5 |
| Szerokość (cm) | 40 |
| Długość (cm) | 65 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | Q-PIATO |
| Sterowanie | Pilot |
| Do zastosowania w | Salon, hol |
| EAN | 4012248374511 |
| Wymiary opakowania (cm) | 45 x 12 x 45 |