Lampa sufitowa SILEDA 6 - punktowa Aluminummatt PaulNeuhaus - 6787-96
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa sufitowa |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 6 |
| Strumień (lm): | 750 |
| Temperatura barwowa(K): | 3000 |
| IP: | IP44 |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Możliwość ściemniania: | Nie |
| Materiał: | Stal + aluminium, akryl |
| Kolor: | Aluminummatt |
| Wysokość produktu(cm): | 20 |
| Szerokość produktu(cm): | 128 |
| Długość produktu(cm): | 188.5 |
| Wymiary opakowania (cm): | 16 x 14.5 x 62 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Kolor dominujący | Aluminium matowe |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 4500Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 41W |
| Wysokość (cm) | 20 |
| Szerokość (cm) | 128 |
| Długość (cm) | 188,5 |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Seria | SILEDA |
| EAN | 4012248268971 |
| Wymiary opakowania (cm) | 62 x 14.5 x 16 |