Lampa sufitowa SILEDA Paul Neuhaus 6785-13
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Kolor dominujący | Antracyt |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 2550Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 22W |
| Wysokość (cm) | 19 |
| Szerokość (cm) | 18 |
| Długość (cm) | 67 |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Seria | SILEDA |
| EAN | 4012248365939 |
| Wymiary opakowania (cm) | 12.5 x 10.5 x 62 |