Lampa sufitowa TARIK 2 - punktowa antracyt LeuchtenDirekt - 11942-13
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa sufitowa |
| Typ źródła światła: | GU10 |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 2 |
| Strumień (lm): | 380 |
| Temperatura barwowa(K): | 3000 |
| IP: | IP20 |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Możliwość ściemniania: | Nie |
| Materiał: | Stal |
| Kolor: | Antracyt |
| Wysokość produktu(cm): | 16 |
| Szerokość produktu(cm): | 11 |
| Długość produktu(cm): | 40.4 |
| Wymiary opakowania (cm): | 15 x 13 x 42.5 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Kolor dominujący | Antracyt |
| Materiał | Metal |
| Gwint | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 760Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 10W |
| Wysokość (cm) | 40,4 |
| Szerokość (cm) | 11 |
| Długość (cm) | 16 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | TARIK |
| EAN | 4043689973902 |
| Wymiary opakowania (cm) | 15 x 13 x 42.5 |