Lampa sufitowa TOLA Just Light 14560-18
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | drewno |
| Materiał | Metal |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 2200Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 18W |
| Wysokość (cm) | 32 |
| Szerokość (cm) | 32 |
| Długość (cm) | 6,5 |
| Seria | TOLA |
| EAN | 4043689000516 |
| Wymiary opakowania (cm) | 33 x 7.5 x 33 |