Lampa sufitowa okrągła biała/czarna 40W barwa ciepła IP54 48,5cm NYMPHEA Spectrum
1 sztuka
towar niedostępny
Dane techniczne
| Trzonek | wbudowany LED |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 40W |
| Prąd [mA] | 177 |
| Napięcie [V] | 230V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Strumień świetlny [lm] | 3000 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 3000K |
| Barwa światła | ciepła |
| Kąt świecenia ° | 115° |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Materiał obudowy | TWORZYWO SZTUCZNE |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Wymiary [mm] | 485x70 |