Lampa sufitowa plafon NYMPHEA 24W CCT 130° biały okrągła DIM Wi-Fi/BT Spectrum SMART SLI031033CCT Spectrum
towar niedostępny
Dane techniczne
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 24 W |
| Prąd [mA] | 110 mA |
| Napięcie [V] | 230 V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Klasa ochronności PP | I |
| Strumień świetlny [lm] | 1840 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 2600-6000 K |
| Barwa światła | CCT |
| Kąt świecenia ° | 130° |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | BIAŁY |
| Wymiary [mm] | 390x70 |
| Wersje montażu | Natynkowy |
| Gwarancja | 2 lata |
| Klasa energetyczna | G |