Lampa sufitowa plafon NYMPHEA CITY PRO 18W CCT 120° IP65 IK10 biały okrągła SLI031028CCT Spectrum
3 sztuki
towar niedostępny
Dane techniczne
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 18 W |
| Prąd [mA] | 80 mA |
| Napięcie [V] | 230 V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Klasa ochronności PP | II |
| Strumień świetlny [lm] | 1800 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 2700/4000 K/6000 K |
| Barwa światła | CCT |
| Kąt świecenia ° | 120° |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Trwałość [h] | 50000 h |
| Materiał obudowy | Pc |
| IK | 10 |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kolor | BIAŁY |
| Wymiary [mm] | 330X79 |
| Wersje montażu | Natynkowy |
| Zastosowanie | Wewnętrzny / zewnętrzny |
| Gwarancja | 5 lat |
| Klasa energetyczna | F |