Lampa sufitowa plafon NYMPHEA czarny & WHITE RINGS 18W 115° IP54 Okrągły z czujnikiem SLI031034NW_PW_CZUJNIK Spectrum
1 sztuka
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne:
- Czujnik ruchu: Tak
- Źródło światła w komplecie: Tak
- Moc [W]: 18 W
- Prąd [mA]: 125 mA
- Napięcie [V]: 230 V
- Częstotliwość [Hz]: 50HZ
- Klasa ochronności PP: II
- Strumień świetlny: 1200 lm
- temp.barwowa[K]: 4000 K
- Barwa: Neutralna
- Kąt °: 115°
- Zakres temperatur: -20/+40 °C
- Trwałość [h]: 17000 h
- Materiał obudowy: Tworzywo sztuczne
- Klasa szczelności: IP54
- Kolor: BIAŁY
- Wymiar [mm]: 250x52
- Wersje montażu: Natynkowy
- Zastosowanie: Wewnętrzny
- Klasa energetyczna: E
Dane techniczne
| Czujnik ruchu | Tak |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 18 W |
| Prąd [mA] | 125 mA |
| Napięcie [V] | 230 V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Klasa ochronności PP | II |
| Strumień świetlny [lm] | 1200 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 4000 K |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kąt świecenia ° | 115° |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Kolor | BIAŁY |
| Wymiary [mm] | 250x52 |
| Wersje montażu | Natynkowy |
| Zastosowanie | Wewnętrzny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Klasa energetyczna | E |