Lampa sufitowa plafon NYMPHEA czarny & WHITE RINGS 18W 115° IP54 okrągły SLI031034CW_PW Spectrum
towar niedostępny
Dane techniczne
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 18 W |
| Prąd [mA] | 125 mA |
| Napięcie [V] | 230 V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Klasa ochronności PP | II |
| Strumień świetlny [lm] | 1250 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 6000 K |
| Barwa światła | Zimna |
| Kąt świecenia ° | 115° |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Kolor | BIAŁY |
| Wymiary [mm] | 250x52 |
| Wersje montażu | Natynkowy |
| Zastosowanie | Wewnętrzny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Klasa energetyczna | E |