Lampa sufitowa plafon NYMPHEA czarny & WHITE RINGS 32W 115° IP54 okrągły SLI031036CW_PW Spectrum
towar niedostępny
Dane techniczne
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 32 W |
| Prąd [mA] | 142 mA |
| Napięcie [V] | 230 V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Klasa ochronności PP | II |
| Strumień świetlny [lm] | 2300 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 6000 K |
| Barwa światła | Zimna |
| Kąt świecenia ° | 115° |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Kolor | BIAŁY |
| Wymiary [mm] | 380x55 |
| Wersje montażu | Natynkowy |
| Zastosowanie | Wewnętrzny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Klasa energetyczna | F |