Lampa sufitowa z mchem 58,5cm GREEN RITUS LeuchtenDirekt - 15392-66
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa sufitowa |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Strumień (lm): | 960 |
| Temperatura barwowa(K): | 3000K |
| IP: | IP20 |
| Materiał: | Metal, mech |
| Kolor: | Czarny, zielony |
| Wysokość produktu(cm): | 5.3 |
| Szerokość produktu(cm): | 58,5 |
| Długość produktu(cm): | 58,5 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Zielony |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Mech |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 960 |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 28 |
| Wysokość (cm) | 5,3 |
| Szerokość (cm) | 58,5 |
| Długość (cm) | 58,5 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | GREEN RITUS |
| Styl | Ekologiczny |
| Do zastosowania w | Salon, Jadalnia, Kuchnia, Gabinet i biuro, Korytarz, Sypialnia |
| EAN | 4043689994808 |