Lampa techniczna kanałowa SLI041044NW OVAL IP54 8W Spectrum
towar niedostępny
Opis
Kolor Oprawy - biały
Materiał Oprawy - PC
Wymiary - 15,7cm x 8cm, 4,6cm
Rodzaj źródła światła - Wbudowane źródło światła LED 8W, 820lm barwa neutralna 4000K
Stopień szczelności - IP54
Kąt świecenia - 120 stopni
IK - 10
Skuteczność świetlna - 103 lm/W
Montaż - natynkowy, kostka przyłączeniowa w zestawie (szybkozłącze)
Dane techniczne
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 8 W |
| Prąd [mA] | 65 mA |
| Napięcie [V] | 230 V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Klasa ochronności PP | II |
| Strumień świetlny [lm] | 850 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 4000 K |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kąt świecenia ° | 120° |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Materiał obudowy | Pc |
| IK | 10 |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Kolor | BIAŁY |
| Wymiary [mm] | 157x80x46 |
| Wersje montażu | Natynkowy |
| Gwarancja | 2 lata |
| Klasa energetyczna | F |