Lampa techniczna kanałowa z czujnikiem ruchu SLI041047NW ROUND IP54 20W Spectrum
towar niedostępny
Opis
Kolor Oprawy - biały
Materiał Oprawy - PC
Wymiary - średnica 22cm, wysokość 6cm
Rodzaj źródła światła - Wbudowane źródło światła LED 20W, 1900lm barwa neutralna 4000K
Stopień szczelności - IP54
Kąt świecenia - 120 stopni
IK - 07
Skuteczność świetlna - 95 lm/W
Oprawa posiada czujnik ruchu : kąt czujnika 60 stopni, zasięg detekcji 5m, czas opóźnienia wyłączenia wynosi 2 minuty po opuszczeniu zasięgu czujnika
Montaż - natynkowy, kostka przyłączeniowa w zestawie (szybkozłącze)
Dane techniczne
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 20 W |
| Prąd [mA] | 150 mA |
| Napięcie [V] | 230 V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Klasa ochronności PP | II |
| Strumień świetlny [lm] | 2100 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 4000 K |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kąt świecenia ° | 120° |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Materiał obudowy | Pc |
| IK | 7 |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Kolor | BIAŁY |
| Wymiary [mm] | 220x60 |
| Wersje montażu | Natynkowy |
| Gwarancja | 2 lata |
| Klasa energetyczna | F |