Lampa wisząca ALBENE ECO LED SMD 18W RED cable SLI044004_RED Spectrum
towar niedostępny
Dane techniczne
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 18 W |
| Prąd [mA] | 156 mA |
| Napięcie [V] | 230 V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Klasa ochronności PP | II |
| Strumień świetlny [lm] | 1400 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 3000 K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Kąt świecenia ° | 120° |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Materiał obudowy | Pc |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | CZERWONY |
| Wymiary [mm] | 150x83 (prEXTód 1000) |
| Wersje montażu | Zwieszany |
| Zastosowanie | Wewnętrzny |
| Gwarancja | 2 lata |