Lampa wisząca ARTIST kolor Szary IP20 83083010 DFTP by NORDLUX
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa wisząca |
| Kolekcja: | ARTIST |
| Kolor: | Szary |
| Materiał dominujący: | Metal |
| Materiał uzupełniający: | Tworzywo sztuczne |
| Typ źródła światła: | Moduł LED |
| Maksymalna moc żarówki: | 14W |
| Rzeczywista moc: | 14W LED |
| Lumeny: | 1000 |
| Żywotność(h): | 20000 |
| Kelwiny: | 2700K |
| Kąt świecenia(°): | 120 |
| IP: | IP20 |
| Napięcie(V): | 230 |
| Wysokość (cm): | 6 |
| Średnica (cm): | 25 |
| Wysokość klosza (cm): | 6 |
| Długość przewodu (cm): | 300 |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Wymiary opakowania (cm): | 26 x 26 x 12 |