Lampa wisząca BENTO 1xE27 MLP1871 Milagro
Opis
Lampa wisząca BENTO to propozycja dla miłośników nowoczesnych, harmonijnych wnętrz. Jej półkulisty klosz utrzymany w modnym, ciepłym odcieniu kaszmiru / taupe doskonale komponuje się ze współczesnymi kierunkami aranżacji – zwłaszcza japandi, scandi soft, warm minimalism oraz stylistyką opartą na naturalnej palecie barw.
Dekoracyjne, matowe kulki w tonach beżu i brązu podkreślają jej unikalny charakter, dodając subtelności i przyjemnej wizualnej miękkości.
Dlaczego BENTO pasuje idealnie do trendów 2024–2025?
kolor kaszmirowy idealnie łączy się z drewnem, kamieniem i tkaninami o naturalnej fakturze,
styl japandi – prostota, harmonia i organiczne formy,
beżowo-brązowa paleta świetnie ociepla nowoczesne wnętrza,
daje przyjemne, miękkie światło sprzyjające relaksowi.
Cechy i zalety użytkowe:
oprawa na 1xE27 – pełna dowolność w doborze mocy i barwy światła,
regulowana wysokość,
matowe wykończenie odporne na odciski palców,
świetny wybór nad stół, do jadalni, salonu, sypialni, kawiarni lub boutique hotelu.
Lampa BENTO to połączenie ponadczasowego minimalizmu z najgorętszymi trendami wnętrzarskimi – idealna dla wszystkich, którzy chcą stworzyć ciepłe, eleganckie wnętrze w duchu nowoczesnego komfortu.
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Wielokolorowy |
| Materiał | Metal |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Kolekcja | BENTO |
| Żródło światła w komplecie | Nie |
| Moc | 1XE27 MAX 15W LED |
| Szerokość (cm) | 35 |
| Wysokość regulowana (cm) | 400-900mm |
| Głębokość (cm) | 35 |
| Wysokość klosza (cm) | 17 |
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Szerokość klosza (cm) | 35 |
| IP | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 36 x 36 x 29 |