Lampa wisząca CHLOE SLIM MR11 czarny regulowany kąt świecenia SLIP005054 Spectrum
towar niedostępny
Opis
Napięcie 250 V
Klasa ochronności PP I
Zakres temperatur pracy -20 DO +40 °C
Trwałość 50000 h
Materiał obudowy ALUMINIUM
Trzonek GU10
Klasa szczelności IP20
Kolor Czarny
Wymiary (A x B x C) 40x500 + 1m przewód, baza 57x25 [mm]
Waga 0.525 kg
Dane techniczne
| Trzonek | GU10 - MR11 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Napięcie [V] | 250 V |
| Klasa ochronności PP | I |
| Zakres temperatur | -20 DO +40 °C |
| Trwałość [h] | 50000 h |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | CZARNY |
| Wymiary [mm] | 40x500 + 1m przewód, baza 57x25 |
| Wersje montażu | Zwieszany |
| Zastosowanie | Wewnętrzny |
| Gwarancja | 5 lat |