Lampa wisząca DL-J04 60W czarna SONA - 838 DomenoLED
11 szt.
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Kolekcja | SONA |
| Pilot | Tak |
| Moc | 60W |
| Barwa światła | CCT |
| Lm | 4800 Lm |
| Zasilanie | 230V |
| Kolor klosza | Mleczny |
| Wymiary produktu | 80 x 34 cm |
| IP | IP20 |