Lampa wisząca DUSTY BLUE 1108L16 Aldex
1 sztuka
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Niebieski |
| Materiał | Metal |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| IP | IP20 |
| Napięcie | 230V |
| Seria | DUSTY BLUE |
| Szerokość produktu | 120 cm |
| Długość produktu | 26 cm |
| Wysokość produktu | 115 cm |