Lampa wisząca ENNI Just Light 19094-18
3 sztuki
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Tworzywo |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 28Lm |
| Temperatura barwowa | 2700K |
| Moc (W) | 1,8W |
| Wysokość (cm) | 150 |
| Szerokość (cm) | 11 |
| Długość (cm) | 50 |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Seria | ENNI |
| EAN | 4043689970123 |
| Wymiary opakowania (cm) | 26.5 x 26.5 x 23.5 |