Lampa wisząca FARGE złota LED 4000K TH.299 SOLLUX
10 szt.
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Materiał | Aluminium |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Kolekcja | Farge |
| Barwa światła | 4000K |
| Lumeny | 3434lm |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc maksymalna (W) | 38 |
| Funkcjonalność | Świeci w dół, regulacja zawiesia |
| Kształt | Liniowy |
| Kolor podsufitki | Złoty |
| Kolor kabla | Transparentny |
| Wymiary (D x Sz x W) cm | 120 x 8 x 150 |
| Klasa energetyczna | F |
| Klasa IP | IP20 |
| Zasilanie | ~220-230V |
| Styl | Nowoczesny |
| Przeznaczenie | Salon, Sypialnia, Jadalnia, Kuchnia, Korytarz, Przedpokój |
| Producent | Sollux Lighting |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 131 x 12 x 8 |