Lampa wisząca GALAKSE 84 czarna 2700-6500K LED 1x16W IP20 TH.279 SOLLUX
10 szt.
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Kolekcja | GALAKSE |
| Barwa światła | 2700-6500K |
| Lumeny | 880lm |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc maksymalna (W) | 16W |
| Funkcjonalność | Regulacja barwy światła |
| Kształt | Nieregularny |
| Kolor podsufitki | Czarny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Wymiary (D x Sz x W) cm | 84 x 45 x 160 |
| Klasa energetyczna | G |
| Klasa IP | IP20 |
| Zasilanie | 230V |
| Styl | Nowoczesny |
| Przeznaczenie | Salon, Jadalnia, Kuchnia, Sypialnia |
| Producent | Sollux Lighting |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 122 x 42 x 9 |