Lampa wisząca HOOP BLACK 51W LED ML1542 Milagro
Opis
Do głównych zalet lampy HOOP zalicza się jej prosty i minimalistyczny design. Lampę tworzą dwa świecące okręgi, które nadają wnętrzu charakteru ponadczasowości. Produkt sprawdzi się jako oświetlenie salonu, pokoju gościnnego oraz jadalni.
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Kolekcja | HOOP |
| Żródło światła w komplecie | Tak |
| Moc | 51W LED |
| Barwa światła | 4000K |
| Szerokość (cm) | 60 |
| Wysokość regulowana (cm) | 500-900mm |
| Głębokość (cm) | 60 |
| Napięcie | ~230V/50Hz |
| IP | IP20 |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Wymiary opakowania (cm) | 67 x 67 x 6 |