Lampa wisząca KUKKIA czarna GU10/ES111 4x40W IP20 TH.004CZ SOLLUX
10 szt.
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Stal |
| Gwint | ES111 230V |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Moc maksymalna (W) | 40W |
| Funkcjonalność | Świeci w dół |
| Kształt | Tuba |
| Wymiary (D x Sz x W) cm | 142 x 62 x 150 |
| Klasa IP | IP20 |
| Zasilanie | ~220-230V |
| Styl | Nowoczesny |
| Przeznaczenie | Salon, Sypialnia, Jadalnia, Kuchnia, Restauracja |
| Producent | Sollux Lighting |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 156 x 78 x 27 |