Lampa wisząca LARGO czarna podłużna LED 30W 230V barwa ciepła 4000K Spectrum
2 sztuki
towar niedostępny
Dane techniczne
| Trzonek | wbudowany LED |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 30W |
| Prąd [mA] | 156 |
| Napięcie [V] | 230V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Strumień świetlny [lm] | 2600 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 4000K |
| Barwa światła | ciepła |
| Kąt świecenia ° | 90° |
| Trwałość [h] | 50000 h |
| Materiał obudowy | ALUMINIUM |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Wymiary [mm] | 1120x40x20 |