Lampa wisząca POLINA Paul Neuhaus 9142-18
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Metal |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 2526Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 23,5W |
| Wysokość (cm) | 120 |
| Szerokość (cm) | 10,5 |
| Długość (cm) | 105 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | POLINA |
| EAN | 4012248371718 |
| Wymiary opakowania (cm) | 16 x 12.5 x 113 |