Lampa wisząca PURE-MOTO Paul Neuhaus 2525-95
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Aluminium |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 4680Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 45W |
| Wysokość (cm) | 200 |
| Szerokość (cm) | 5,5 |
| Długość (cm) | 200 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE-MOTO |
| Sterowanie | Pilot, ściemniacz dotykowy |
| Do zastosowania w | Salon, jadalnia |
| EAN | 4012248363775 |
| Wymiary opakowania (cm) | 17 x 9 x 127 |