Lampa wisząca PURE Surfa Paul Neuhaus 2301-97
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Materiał | Metal |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1870Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 21W |
| Wysokość (cm) | 100 |
| Szerokość (cm) | 2,5 |
| Długość (cm) | 125 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE Surfa |
| EAN | 4012248384176 |
| Wymiary opakowania (cm) | 12 x 12 x 121.5 |