Lampa wisząca Q-BELUGA Paul Neuhaus 2051-60
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Mosiądz matowy |
| Materiał | Metal |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 6900Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 62W |
| Wysokość (cm) | 120 |
| Szerokość (cm) | 60 |
| Długość (cm) | 60 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | Q-BELUGA |
| Sterowanie | Pilot |
| Do zastosowania w | Salon, jadalnia |
| EAN | 4012248374641 |
| Wymiary opakowania (cm) | 65 x 8.5 x 65 |