Lampa wisząca Q-ROTATE Srebrny LED 2700-5000K 2248-95 Paul Neuhause
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Materiał | Metal |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 950 Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 9W |
| Wysokość (cm) | 190 |
| Szerokość (cm) | 14 |
| Długość (cm) | 95 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | Q-ROTATE |
| Sterowanie | Pilot |
| EAN | 4012248383162 |
| Wymiary opakowania (cm) | 17 x 17 x 94.5 |