Lampa wisząca RIKA Paul Neuhaus 2116-18
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | dymiony |
| Materiał | Tworzywo |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 5000Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 42W |
| Wysokość (cm) | 180 |
| Szerokość (cm) | 15 |
| Długość (cm) | 119 |
| Seria | RIKA |
| EAN | 4012248383100 |
| Wymiary opakowania (cm) | 126 x 22 x 27.5 |