Lampa wisząca Slim czarna 30W 3000K DDXZ001 RIO 1083 DomenoLED
11 szt.
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Moc | 30W |
| Barwa światła | 3000K |
| Lm | 2400 Lm |
| Kąt świecenia | 105° |
| Żywotność | 30000h |
| Zasilanie | 230V |
| Wymiary produktu | 120 x 7 x 3,5 cm |
| IP | IP20 |