Lampa wisząca TENTRO czarna z kloszem w kształcie łezki i wbudowanym LED 7W Azzardo
10 szt.
Lampa wisząca TENTRO czarna Azzardo
- to idealne rozwiązanie do każdego mieszkania, domu czy biura. Lampy wiszące to niezwykle ważny element wystroju i oświetlenia, ponieważ często pełnią rolę głównego źródła światła w pomieszczeniu. Lampa wisząca TENTRO czarna to doskonała propozycja od renomowanego producenta Azzardo, który posiada w swojej ofercie nie tylko lampy wiszące do salonu, kuchni, sypialni czy pokoju gościnnego, ale również inne oprawy. Marka Azzardo to gwarancja najwyższej jakości i dbałości o każdy szczegół.
Opis
Kolor Oprawy - czarny
Materiał Oprawy - aluminium
Wymiary - wysokość 120 cm, wysokość klosza 9,2 cm
Rodzaj źródła światła - Wbudowane źródło światła 7W 325lm 3000K
Dane techniczne
| Typ | Korpus lampy |
| Rodzaj | Baza lampy wiszącej |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Montaż | Natynkowe |
| Składany | Tak |
| Pomieszczenie | Salon / Kuchnia |
| Wysokość produktu [cm] | 120 |
| Szerokość produktu [cm] | 8 |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Lumeny | 325Lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Żywotność | 25.000 h. |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 7W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
| Gwarancja | 3 Lata |
| Klasa energetyczna | G |