Lampa wisząca led 60w biała DL-J06 + Pilot MONA - 889 DomenoLED
11 szt.
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Kolekcja | MONA |
| Pilot | Tak |
| Moc | 60W |
| Barwa światła | CCT |
| Lm | 4800 Lm |
| Zasilanie | 230V |
| Kolor klosza | Mleczny |
| Wymiary produktu | 60 x max.100 cm |
| IP | IP20 |