Lampa wisząca na szynoprzewód 3f CHLOE SLIM MR11 czarny regulowany kąt świecenia SLIP005052 Spectrum
towar niedostępny
Dane techniczne
| Trzonek | GU10 - MR11 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Napięcie [V] | 250 V |
| Klasa ochronności PP | I |
| Zakres temperatur | -20 DO +40 °C |
| Trwałość [h] | 50000 h |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | CZARNY |
| Wymiary [mm] | 40x500 + 1m przewód |
| Wersje montażu | Na szynę 3 fazową/obwodową |
| Zastosowanie | Wewnętrzny |
| Gwarancja | 5 lat |