Lampa wisząca ogrodowa IP44 GARDEN24 LED 2,86W 107989 czarny Markslojd
  • promocja
Dostępność: Powyżej 100 sztuk
Wysyłka w: 7 dni roboczych
ilość szt.
towar niedostępny
* - Pole wymagane
Producent: Markslojd
Kod produktu: 107989
Dane techniczne
Typ GARDEN24
Rodzaj Lampa wisząca ogrodowa
Kolor dominujący Czarny
Materiał Plastik
Gwint Zintegrowane źródło LED
Ilość źródeł światła 1
Źródło światła w komplecie Tak
Strumień świetlny 180-240
Barwa światła 2100K
Kąt (°) 360°
Moc 2.86W
Klasa bezpieczeństwa CLASS III
IP IP44
Napięcie 24V