Lampa wisząca okręgi 116W czarna AZ134 MONZA - 1236 DomenoLED
10 szt.
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Kolekcja | MONZA |
| Pilot | Tak |
| Moc | 116W |
| Barwa światła | CCT |
| Lm | 9280 Lm |
| Kąt świecenia | 45° |
| Zasilanie | 230V |
| Klosze wymiar | Ø pierścień 1: 80cm Ø pierścień 2: 60cm Ø pierścień 3: 40cm |
| Wymiary produktu | 145 x 109,5 cm |
| IP | IP20 |