Lampa wisząca sufitowa CURLS 4 - punktowa czarny LeuchtenDirekt - 19033-18
1 sztuka
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa wisząca |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 4 |
| Strumień (lm): | 1330 |
| Temperatura barwowa(K): | 3000 |
| IP: | IP20 |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Materiał: | Stal + aluminium, plastik (abs) |
| Kolor: | Czarny |
| Wysokość produktu(cm): | 135 |
| Szerokość produktu(cm): | 21 |
| Długość produktu(cm): | 99 |
| Wymiary opakowania (cm): | 97 x 25 x 25 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1330Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 45W |
| Wysokość (cm) | 135 |
| Szerokość (cm) | 21 |
| Długość (cm) | 99 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | CURLS |
| EAN | 4043689970970 |
| Wymiary opakowania (cm) | 102,2 x 52,4 x 27,8 |