Lampa wisząca sufitowa MARIA 1 - punktowa Aluminum LeuchtenDirekt - 15402-95
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa wisząca |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Strumień (lm): | 3250 |
| Temperatura barwowa(K): | 3000 |
| IP: | IP20 |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Materiał: | Stal + aluminium, guma (opalizujący mat) |
| Kolor: | Aluminum |
| Wysokość produktu(cm): | 120 |
| Szerokość produktu(cm): | 57 |
| Długość produktu(cm): | 57 |
| Wymiary opakowania (cm): | 59 x 58 x 19 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Aluminium |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Guma |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 3250Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 29,50W |
| Wysokość (cm) | 120 |
| Szerokość (cm) | 57 |
| Długość (cm) | 57 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | MARIA |
| EAN | 4043689975760 |
| Wymiary opakowania (cm) | 58 x 20 x 59 |