Lampa wisząca sufitowa PURE-LUME 6 - punktowa antracyt PaulNeuhaus - 2738-13
10 szt.
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa wisząca |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 6 |
| Strumień (lm): | 1440 |
| Temperatura barwowa(K): | 2700 - 5000 |
| IP: | IP20 |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Materiał: | Stal, plastik |
| Kolor: | Antracyt |
| Wysokość produktu(cm): | 120 |
| Szerokość produktu(cm): | 6.5 |
| Długość produktu(cm): | 179 |
| Wymiary opakowania (cm): | 15.5 x 10.5 x 125 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Antracyt |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 8640Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 76W |
| Wysokość (cm) | 120 |
| Szerokość (cm) | 6,5 |
| Długość (cm) | 179 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE-LUME |
| Sterowanie | Czujnikiem |
| Do zastosowania w | Salon, jadalnia, kuchnia |
| EAN | 4012248357842 |
| Wymiary opakowania (cm) | 15.5 x 10.5 x 125 |