Lampa wisząca sufitowa Q-VITO 1 - punktowa mosiądz matowy PaulNeuhaus - 8411-60
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa wisząca |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Strumień (lm): | 4570 |
| Temperatura barwowa(K): | 2700 - 5000 |
| IP: | IP20 |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Materiał: | Stal, guma |
| Kolor: | Mosiądz matowy |
| Wysokość produktu(cm): | 120 |
| Szerokość produktu(cm): | 59 |
| Długość produktu(cm): | 59 |
| Wymiary opakowania (cm): | 64 x 10 x 64 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Mosiądz matowy |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Guma |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 4550Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 44W |
| Wysokość (cm) | 120 |
| Szerokość (cm) | 59 |
| Długość (cm) | 59 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | Q-VITO |
| Sterowanie | Pilot |
| Do zastosowania w | Salon, jadalnia |
| EAN | 4012248357767 |
| Wymiary opakowania (cm) | 64 x 10 x 64 |