Mała obrazówka Picture Light - 1 źródło światła - Szczotkowany mosiądz PL1-10-BB Elstead Lighting
8 sztuk
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Obrazówka |
| Kolor dominujący | Szczotkowany mosiądz |
| Materiał | Stal |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Picture Light |
| Głębokość | 200 mm |
| Szerokość | 190 mm |
| Wysokość oprawy | 135 mm |
| Średnica | 190 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Rodzaj przełącznika | Przełącznik liniowy |
| Źródło zasilania | Wtyczka elektryczna |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 24 x 17 x 32 cm |