Maxlight Bellatrix H0114 Oprawa Wpustowa Bath Czarna IP54- Bez Modułu Świetlnego Led H0112
Opis
Oprawa IP54 do zastosowania z modułem świetlnym LED H0112
H: 4,4-8,0 cm (z modułem: 8,0 cm), Ø: 8,5 cm
Otwór montażowy/mounting hole: Ø: 7,7 cm
Wykończenie/Detail finishing: czarne/black
Materiał/Material: metal, szkło
Nie zawiera źródła światła/light sources excluded
Dane techniczne
| Rodzaj | Oprawa Wpustowa - Bez Modułu Świetlnego Led H0112 |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Wysokość | 5 cm |
| Średnica | 8,5 cm |
| Otwór montażowy | 7,7 cm |
| Klasa szczelności IP | IP54 |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Bellatrix |