Maxlight Deep H0111 Oprawa Wpustowa Okrągła Czarna
Opis
Ø: 8,2 cm, D: 9 cm
Otwór montażowy/Mounting hole: 7,8 cm
Wykończenie/Detail finishing: czarne/black
Materiał/Material: metal
Nie zawiera żarówek/bulbs excluded
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | oprawa podtynkowa |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Metal |
| Gwint | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 9 cm |
| Średnica | 8,2 cm |
| Otwór montażowy | 9 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 50 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Deep |
| Źródło światła w komplecie | Nie |