Maxlight Hiden H0109 Oprawa Podtynkowa Biała IP32
Opis
Moc/Power: 1 x 10W LED 230V, 900 LM, CRI 90, IP32
Ø:9,5 cm, D: 6,0-8,0 cm, Kąt świecenia/beam angle: 38°
Wykończenie/Detail finishing: białe/white
Materiał/Material: metal, akryl/metal, acrylic
LED w komplecie/LED included 3000K
Ruchoma głowica/tilted headlight
otwór montazowy/cut out: Ø:90 mm
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | oprawa podtynkowa |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 9,5 cm |
| Średnica | 9,5 cm |
| Otwór montażowy | 9 cm |
| Klasa szczelności IP | IP32 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 10 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 900 LM |
| Kolekcja | Hiden |
| Źródło światła w komplecie | Tak |