Maxlight Hit II H0081 Oprawa Podtynkowa Biała
Opis
Nowość
Moc/Power: 2 x 50W GU10 230V
W: 21,5 X 11,5 cm, D: 9 cm
Otwór montażowy/mounting hole: 19,5 cm X 9,5 cm
Wykończenie/Detail finishing: białe / white
Materiał/Material/: metal
Nie zawiera żarówki/bulb excluded
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | oprawa podtynkowa |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Metal |
| Gwint | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 21,5 cm |
| Długość | 11,5 cm |
| Otwór montażowy | 19,5 cm X 9,5 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 50 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Hit |
| Źródło światła w komplecie | Nie |