Maxlight Hit II H0091 Oprawa Podtynkowa Czarna
Opis
Moc/Power: 2 x 50W GU10 230V
W: 21.5 X 11,5 cm, D: 9 cm
Wykończenie/Detail finishing: czarne/black
Materiał/Material/: metal
Otwór montażowy/Mounting hole: 195X95 mm
Nie zawiera żarówek/bulbs excluded
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | oprawa podtynkowa |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Metal |
| Gwint | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 11,5 cm |
| Długość | 21,5 cm |
| Otwór montażowy | 19,5 cm x 9,5 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 50 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Hit |
| Źródło światła w komplecie | Nie |