Maxlight Kakadu W0071 Kinkiet Czerwony
Opis
Moc/Power: 1 x 60W E14 230V
W: 11 cm, H: 27 cm, D: 12 cm
Wykończenie/Detail finishing: metal szczotkowany/brushed metal
Nie zawiera żarówek/bulbs excluded
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Czerwony |
| Materiał | Metal szczotkowany |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 60 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Kakadu |
| Źródło światła w komplecie | Nie |