Maxlight Kodak C0135 Plafon IP44
Opis
Plafon Kodak to funkcjonalne i estetyczne źródło światła do każdego wnętrza. Dzięki swojej prostej bryle lampa jest bardzo uniwersalna, a jako wysokiej jakości LED zapewnia także wiele lat bezawaryjnego działania. Lampy dostępne są w dwóch kolorach (czarnym i białym), a także dwóch wariacjach – ring otaczający źródło światła może mieć brzeg prosty lub łagodnie zaoblony.
Nowość
- średnica: 10,8 cm
- wysokość: 4,8 cm
- moc: 1 x 8W LED 230V 704lm 3000K
-wykończenie: metal,akryl
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 4,8 cm |
| Średnica | 10,8 cm |
| Klasa szczelności IP | IP44 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 8 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 704 LM |
| Kolekcja | Kodak |
| Źródło światła w komplecie | Tak |